• Kategorie
  • Szukaj
  • Włókno szklane i tkanina poliestrowa - maty do pap w płynie

Wzmocnienie uzupełniające do płynnych (lub płynnych cementowych) membran niewzmocnionych włóknami, odporne na ruch pieszy.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 5 szt.
Waga 7 kg.
900.98
900.98
szt. Do przechowalni
NAICI MAT 225 to wyjątkowe włókno szklane, stworzone z połączenia różnych rodzajów włókien szklanych za pomocą specjalnego spoiwa.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 10 szt.
Waga 3 kg.
421.40
421.40
szt. Do przechowalni

Maty z włókna szklanego i tkaniny poliestrowej są podkładem do pap w płynie Naici. Zapewniają trwałe i mocne połączenie. Idealnie sprawdzą się jako hydroizolacja, uszczelnienie, materiał do naprawy starych powłok bitumicznych na dachu czy pęknięć w rynnach. Płynne papy Naici są jednocześnie bardzo elastyczne, zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem uv, dużymi zmianami temperatury. Maty nie różnią się techniką nakładania. W obu przypadkach papy są nakładane wałkiem, a maty tworzą usztywnienie.

Włókno szklane - Jest to trwały materiał o wysokiej odporności na korozję. Tworzywa wzmocnione włóknem szklanym stanowią kluczowy element wśród materiałów budowlanych, pełniąc funkcje nie tylko konstrukcyjne, ale również izolacyjne, zarówno termiczne, jak i akustyczne.

Tkanina poliestrowa - mocniejsza, grubsza mata, mniej elastyczna od maty z włókna szklanego, odporna na ruch pieszy, idealna do ciężkich warunków zewnętrznych.

Papy w płynie Naici:

Nailastic 7: Papa w płynie żywiczna hydroizolacyjna, wytrzymała na wody stojące.

Nailastic BIT: Papa w płynie żywiczno-bitumiczna, nieprzepuszczająca korzeni.

Nailastic CEM: Papa w płynie żywiczna do wymieszania z cementem

• Planujesz renowację starego dachu, naprawę lub budowę nowego obiektu? Prześlij do Nas zapytanie, a pomożemy dobrać odpowiedni system, wycenimy, dobierzemy fachowców. sklep@zremontowani.pl +48 505 785 328