• Markinaicilogo.png


Przemysł chemiczny Naici (ICN) powstał w latach 90-tych i rejestruje, w ciągu kilku lat, solidny wzrost umacniając natychmiast swoją sieć sprzedaży. Siedziba znajduje się w Nettuno (Rzym) przy Via Quinto Stradone Sandalo di Levante, rozmieszczona na powierzchni ok. 6000 metrów kwadratowych.
 
ICN jest właścicielem marki NAICI, obecny na rynku od początku 1980 roku i z tą marką firma produkuje szerokiej gamy żywice i produkty specjalne dla przemysłu budowlanego niezbędnych do budowy, odnowy, utrzymania i ochrony.
 
Szeroka gama produktów NAICI jest dostępna dla najbardziej wymagających fachowców z branży budowlanej i prezentuje się jako namacalny rezultat nieprzerwanych badań, które przyczyniają się każdego dnia do rozwiązywania wszelkich problemów wynikających z postępu budowlanego, jak i również pomagają zapewnić wysokie standardy jakości wymagane przez rynek.   
 
Wyjątkowa dbałość o jakość, skuteczność i trwałość rezultatów, a w szczególności poszanowanie środowiska naturalnego, to główne cechy produkcji NAICI, które dzięki odpowiedniemu procesowi cross-fertilization są gotowe do szybkiej innowacji.


logo-ferrati-bez-tla-pion-8.jpg


Producent najwyższej jakości narzędzi diamentowych. Projektowane i testowane wytrwale, aby stworzyć wytrzymałe i precyzyjne tarcze diamentowe, otwornice, frezy i pady polerskie, a także przyssawki do podnoszenia różnego rodzaju materiałów. Ferrati to sprawdzona przez nas jakość, którą polecamy każdemu wykonawcy. Szeroki wybór, a także możliwości zastosowania sprawiają, że są to narzędzia, które podwyższają poziom pracy i ułatwiają wykonywanie zdań.
qmar-logo.jpg


Firma QMAR - polski producent chemii budowlanej działa na rynku od 2001 roku. Długoletnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych pozwoliło na stworzenie polskiej marki, która swoją jakością przekonała do siebie ponad 600 firm.

Szeroki wachlarz produktowy począwszy od silikonów, akryli, pian montażowych, gruntów kończąc na wysokiej jakości folii w płynie, impregnatach do kostki brukowej, klinkieru, czy dachówkach betonowych i ceramicznych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Firmę QMAR tworzą ludzie z pasją. 22 lata na rynku pozwoliło na poznanie naszych odbiorców i doskonale wiemy, że dbałość o jakość i indywidualne podejście do Klienta jest niezbędne. Dzięki rzetelnej i oddanej pracy całego zespołu zarówno produkcyjnego jak i sprzedażowego codziennie magazyny opuszcza kilka tysięcy produktów.


titanlogo-europe-1-.png


Jako lider technologii natryskiwania, firma Titan produkuje i sprzedaje pełną gamę profesjonalnych urządzeń natryskowych do nakładania różnorodnych powłok. Produkty Titan obejmują hydrodynamiczne i pneumatyczne urządzenia natryskowe do malowania, urządzenia do dokładnego wykańczania, urządzenia do nakładania tekstur, pokryć dachowych, kontroli korozji, izolacji, powłok ochronnych oraz malowarki do boisk sportowych i asfaltu. Od prawie pół wieku wykonawcy i specjaliści ds. konserwacji polegają na produktach Titan w zakresie światowej klasy kompleksowych rozwiązań, które są niezawodne i łatwe w użyciu.


logo.png

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi. Naszymi klientami są zarówno zakłady przemysłowe, jak i rzemieślnicze oraz odbiorcy indywidualni. Światowy zasięg działania. Marka WAGNER obecna jest poprzez sieć krajowych przedstawicielstw i firm współpracujących w ponad 50 krajach świata.

PRO_LOGO_czarne.png

Firma PRO to obecnie największy w Polsce i jeden z 5 największych w Europie producentów narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie. Wieloletnie doświadczenie, zrozumienie największych problemów i potrzeb użytkowników oraz tworzenie produktów z dbałością o każdy szczegół sprawiło, że nasza firma dziś wyznacza standardy jako lider w branży. Dzięki temu z dumą możemy kontynuować tradycję bogatej historii przedsiębiorczości Bielska-Białej. Od początku istnienia działalności staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że wymagania względem sprzętu zmieniają się wraz z upływem czasu. To dlatego tak ważne jest dla nas nieustanne wsłuchiwanie się w potrzeby użytkowników oraz dostrzeganie problemów z którymi się borykają. 
sempre-1-.png

Misją firmy Sempre Farby sp. z o.o. jest dostarczanie na rynek najwyższej klasy produktów dekoracyjno-ochronnych stosowanych w branży budowlanej. Zależy nam na tym, aby nasze rozwiązania wyróżniały się zarówno jakością i nowoczesnością, jak i walorami estetycznymi. Chcemy spełniać najbardziej wymagające oczekiwania firm wykonawczych, architektów, konserwatorów zabytków oraz indywidualnych użytkowników.

W swoich działaniach kierujemy się szacunkiem do człowieka i środowiska.
mareld.png

Stworzone przez profesjonalistów – dla profesjonalistów

Gdy wybierasz Mareld, otrzymujesz doskonałe produkty opracowane w Szwecji. Aby mieć pewność, że zaspokajamy wszystkie potrzeby w zakresie profesjonalnego oświetlenia, ściśle współpracujemy z profesjonalistami z branży, a także z elitą sportowców. Użytkownicy naszych produktów wybierają Mareld, ponieważ nie mogą i nie chcą iść na żaden kompromis w swoich działaniach.tengtools1.pngTengTools to szwedzka firma obecna na ponad 30 rynkach na całym świecie, która oferuje narzędzia ręczne w inteligentnych rozwiązaniach do przechowywania dla wymagających profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, utrzymania ruchu i inżynierii, a także dla entuzjastów sportów motorowych, którzy chcą korzystać z tych samych narzędzi, co najlepsi mechanicy na całym świecie.