• Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ZREMONTOWANI.PL

§1 Postanowienia ogólne


 1. Sklep internetowy zremontowani.pl, zwany dalej "Sklepem", prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych, narzędzi, akcesoriów oraz innych produktów związanym z branżą budowlaną.

 1. Sklep działa na terenie [Kraj lub region] i oferuje swoje usługi klientom na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

§2 Dane kontaktowe Sklepu


 1. Nazwa firmy: Zremontowani Sp. z o.o.
 2. Adres siedziby: Gdynia ul. Stanisława Zauchy 7 
 3. Adres e-mail: sklep@zremontowani.pl
 4. Numer telefonu: 796590576
 5. Numer NIP: 7851809194
 6. Numer REGON: 385899947

§3 Zakupy


 1. W celu dokonania zakupów w Sklepie, Klient musi być zarejestrowany lub może dokonać zakupu jako gość.

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów oraz oferty promocyjnej bez wcześniejszego powiadomienia.

 1. Klient może składać zamówienia przez stronę internetową Sklepu. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

§4 Rejestracja i konto użytkownika


 1. Klient ma możliwość założenia konta użytkownika w Sklepie. Dane osobowe Klienta są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 1. Klient zobowiązuje się do zachowania poufności danych dostępowych do swojego konta użytkownika.

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do zablokowania lub usunięcia konta użytkownika w przypadku naruszenia regulaminu lub podejrzenia nieuczciwego działania.

§5 Zamówienia i płatności


 1. Składając zamówienie, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

 1. Sklep oferuje różne formy płatności, w tym płatność kartą, przelewem bankowym i płatności online. Szczegóły dostępnych form płatności są dostępne na stronie internetowej Sklepu.

 1. Zamówienia są realizowane po otrzymaniu płatności od Klienta.

§6 Dostawa


 1. Koszty dostawy są podawane na stronie produktu oraz w koszyku zakupowym. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany kosztów dostawy w zależności od miejsca dostarczenia i wagi zamówienia.

 1. Sklep dokłada wszelkich starań, aby dostawa odbyła się w ustalonym terminie. Termin dostawy może się różnić w zależności od regionu dostawy.

 1. Klient zobowiązuje się do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera lub dostawcy i zgłoszenia wszelkich widocznych uszkodzeń w momencie dostarczenia przesyłki.

§7 Zwroty i reklamacje


 1. Klient ma prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. Produkt musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu.

 1. Reklamacje dotyczące wad produktu można składać w ciągu 30 dni od daty zakupu.

 1. W przypadku zwrotu lub reklamacji, Klient musi skontaktować się z obsługą klienta Sklepu, która udzieli dokładnych instrukcji dotyczących procedury zwrotu lub reklamacji.

 1. Sklep dokłada wszelkich starań, aby rozpatrzyć reklamację lub dokonać zwrotu w możliwie najkrótszym czasie.

§8 Ochrona danych osobowych


 1. Sklep zremontowani.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta i przetwarzania ich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie Sklepu.

§9 Postanowienia końcowe


 1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 23.09.2023 r i obowiązuje dla wszystkich Klientów Sklepu.
 1. Sklep zremontowani.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Zmiany w regulaminie wchodzą w życie z dniem ich opublikowania na stronie internetowej Sklepu.
 1. Wszelkie spory wynikłe z realizacji regulaminu będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.
 2. Zamieszczone na stronach Sklepu internetowego treści, w tym opisy towarów i ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy. Po prawidłowym złożeniu zamówienia przez Klienta, Sprzedawca wysyła na adres e-mail Klienta informację o złożonym zamówieniu. Ta informacja nie jest potwierdzeniem przyjęcia oferty Klienta. Jest ona jedynie informacją, że Sprzedawca zamówienie otrzymał