• Naiseal Polimero - uniwersalny uszczelniacz z czystych polimerów MS Polymer

Uniwersalny uszczelniacz polimerowy o wysokiej elastyczności do różnorodnych podłoży. Wytrzymałością na ekstremalne temp. - 40°C do + 90°C.

Kolory
82.23
82.23
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 6 szt.
Waga 0.5 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

NAISEAL POLIMERO (Polymer) to zaawansowany uszczelniacz polimerowy MS, charakteryzujący się wyjątkową elastycznością i wytrzymałością na ekstremalne temperatury od - 40°C do + 90°C. 

✅ doskonale przylega do praktycznie każdej powierzchni : cementu, cegły, blach cynkowanych, szkła, ceramiki, drewna, metalu, polikarbonatu, sztywnego PVC, ABS, metakrylanu, żywic, płyt gipsowo-kartonowych...

✅ wykazuje ogromną odporność na promieniowanie słoneczne, różnorodne czynniki atmosferyczne, działanie wody, rozpuszczalniki alifatyczne, oleje mineralne, tłuszcze, kwasy oraz substancje nieorganiczne.

✅ może być pokrywany produktami poliuretanowymi, epoksydowymi lub wodnymi.

NAISEAL POLIMERO znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym (w tym w branży chłodniczej), hydraulice oraz w pracach związanych z ciesielstwem.

  • Ze względu na swoją elastyczność idealnie nadaje się do uszczelniania połączeń i łączenia ścian z podłogą oraz ścian między sobą. 
  • Jest również idealny do klejenia wanien, zlewów i toalet ceramicznych w obszarach wilgotnych.

Nakładanie:

  1. Upewnij się, że wszystkie powierzchnie są wolne od zanieczyszczeń, takich jak tłuszcz, olej, który może wpłynąć na przyczepność NAISEAL POLYMER. W przypadku porowatych i niskokonsystencyjnych podłoży zaleca się zastosowanie gruntu NAIPRIMER 45.
  2. NAISEAL POLIMERO należy nakładać za pomocą pistoletu wyciskowego. Wyciskaj materiał równomiernie, aby następnie nadać mu odpowiedni kształt za pomocą szpachli z zaokrąglonym czubkiem.

Zużycie NAISEAL POLYMER:

image

 Kolor: biały i szary

 Opakowanie: 290 ml 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie