• Superfix - grunt szczepny żywiczny z dodatkiem kwarcu

Wysokiej jakości produkt wiążący do powierzchni budowlanych o niskiej lub braku chłonności.

Uziarnienie SUPERFIX
56.09
56.09
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 30 szt.
Waga 1 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Grunt szczepny Superfix to produkt żywiczno - kwarcowy na bazie wody. Ten preparat gruntujący idealnie sprawdza się na powierzchniach niechłonnych przed tynkowaniem. Dane techniczne:

SUPERFIX to innowacyjna ekologiczna formuła oparta na bazie wody i żywic, która doskonale łączy różne materiały, zapewniając niezwykłą elastyczność w aplikacji zapraw cementowych, tynków, gładzi zawierających wapno lub gips, niezależnie od rodzaju podłoża. Zawiera dodatek kruszywa kwarcowego, które poprawia przyczepność. Produkt ten gwarantuje niesamowitą przyczepność na trudne podłoża zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, nawet po wielu miesiącach od aplikacji. Można go stosować na płytki, dzięki temu nie trzeba skuwać dawnej powłoki, płytek ceramicznych czy gresów w kuchni czy łazience. Jest to produkt niepalny. Wystarczy pokryć Superfix stare, wyczyszczone okładziny, a po wyschnięciu nałożyć np. tynk dekoracyjny. Jest to produkt wysokiej jakości, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. SUPERFIX występuje w dwóch wariantach o różnej granulacji:

- SUPERFIX ŚREDNIOZIARNISTY, stosowany do tynkowania cementowego lub gipsowego o grubości do 3 mm.

- SUPERFIX DROBNOZIARNISTY, przeznaczony do wykończeń epoksydowych, akrylowych i poliuretanowych.

Przygotowanie podłoża przed użyciem i zastosowanie produktu Superfix gruntu szczepnego:

SUPERFIX grunt sczepnyjest idealny środkiem wiążącym przed aplikacją zapraw cementowych do tynkowania i wygładzania o grubości do 2 cm. SUPERFIX ŚREDNIOZIARNISTY używany jest do wiązania gładzi i wykończeń do grubości 3 mm. Natomiast SUPERFIX DROBNOZIARNISTY doskonale sprawdza się jako środek wiążący dla powierzchni przygotowanych do wykończeń epoksydowych, akrylowych i poliuretanowych. 

1. Przed gruntowanie podłoża upewnij się, że powierzchnia jest czysta, wolna od pyłu, plam tłuszczu lub wystających elementów. Należy dokładnie usunąć kurz, zabrudzenia i ubytki, mogące osłabić przyczepność. Wystarczy przemyć i oczyścić miejsce gruntowanej powierzchni.

2. Aplikacja: Produkt jest gotowy do użycia. Wstrząśnij go dokładnie przed aplikacją. Następnie można go aplikować przy pomocy pędzla, wałka lub za pomocą metody airless. Wystarczy 1 warstwa. Po około 12 godzinach od aplikacji można przystąpić do wykończenia powierzchni. 

Średnie Zużycie:

  • SUPERFIX: 300 g/m2
  • SUPERFIX ŚREDNIOZIARNISTY: 250 g/m2
  • SUPERFIX DROBNOZIARNISTY: 200 g/m2

Grunt szczepny SuperFix - dane techniczne, przechowywanie:

Dostępne Opakowania:

1, 5, 10, 20kg

Kolor:

Biały

Produkt należy przechowywać do 12 miesięcy w temperaturze od +5°C do +35°C, suche miejsce, chronić przed wilgocią. Najlepiej sprawdzić wilgotność.

 

Zapraszamy do kontaktu sklep@zremontowani.pl +48 505 785 328- oferujemy doradztwo techniczne, przygotowujemy ofertę na materiały i wykonawstwo. 

Możesz się z nami skontaktować również za pomocą formularza kontaktowego, a my pomożemy dobrać odpowiedni system z przeznaczeniem do Twoich potrzeb.

Chemia budowlana Naici

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie