Stawiamy na profesjonalizm, dlatego w naszym sklepie możesz wybrać wymarzony odcień, a my przygotujemy ofertę dopasowaną specjalnie do Twoich potrzeb. Farby tego producenta są dostępne do zakupu w sklepie online zremontowani.pl, a także stacjonarnie w Gdyni. 

Farby z mieszalnika Styline to bezpieczeństwo i pewność bogatego wyboru kolorów ze wzornika do projektu Twojego wnętrza.  

  • Wysokiej jakości farby to podstawa doskonałego krycia powierzchni ścian i sufitów
  • Bogata paleta barw
  • Gotowe kolory do malowania pomieszczeń
  • Emalie do metalu i drewna
  • Możliwość tworzenia nowych barw

W sklepie Zremontowani dzięki naszym produktom możesz uzyskać idealny efekt przy użyciu odpowiedniej bazy do aplikacji

Nasza oferta obejmuje:

Sprawdź produkty i uzyskaj idealny efekt - farby możesz sprawdzić w naszym sklepie stacjonarnym. 

Planujesz duży remont? Nie wiesz jaki kolor farby wybrać? Pomożemy dobrać ilość farby oraz, dzięki odpowiednim pigmentom konkretny rodzaj i barwę. Nasza mieszalnia farb posiada nieograniczone możliwości, aby stworzyć odpowiedni kolor. 

Łatwa aplikacja, gwarancja wysokiej jakości, stała baza dopasowana do Twoich potrzeb.

Szukasz farby do wykończenia kuchni i łazienki, gdzie wilgotne warunki sprzyjają rozwojowi grzybów i pleśni? Idealnie sprawdzi się Silver Style z jonami srebra, która tworzy powłokę ochronną. 

Potrzebujesz farby do pokoju dziecka? Według informacji producenta farby są hipoalergiczne i oddychające - Grand Latex Breath Easy. 

Masz wymagającą aranżację do wykonania? Posiadamy szeroką gamę farb od odpornych na zabrudzenia przez kryjące plamy. Wystarczy chwila użytkowania i zastosowania farby, by zmienić poprzedni nastrój pomieszczenia.