Jesteśmy, aby zapewnić fachowe doradztwo na każdym etapie. Naszym zadaniem jest przekazać profesjonalną wiedzę oraz dostarczyć najlepsze materiały, narzędzia i rozwiązania. Bezpieczeństwo, spokojny przebieg inwestycji, odpowiadanie na oczekiwania naszych Klientów, aby każda inwestycja była satysfakcją.

Nasz zespół tworzą specjaliści w branży budowlanej - profesjonalni fachowcy o wieloletnim doświadczeniu, a także inżynierowie budowlani. Z pasją dzielimy się innowacyjną wiedzą i doświadczeniem. Nasza centrala mieści się w Gdyni, ale obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. 

Działamy na terenie całej Polski - oferta hurtowni budowlanej Zremontowani - materiały budowlane, narzędzia budowlane, nowości, 

Nasza oferta, dostępna zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm, obejmuje szeroki zakres usług, w tym:

  1. Dostarczanie materiałów budowlanych: Posiadamy bogaty asortyment najwyższej jakości od renomowanych producentów. 

  2. Dostarczanie narzędzi budowlanych: Oferujemy sprawdzone, wydajne i łatwe w obsłudze narzędzia, ułatwiające realizację inwestycji.

  3. Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych: Zapewniamy zarówno doradztwo, jak i materiały budowlane. Nasz zespół specjalistów służy wsparciem na każdym etapie realizacji inwestycji, pomagając w wyborze materiałów, planowaniu i organizacji prac.

Elastyczność: oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb. Dążymy do zapewnienia kompleksowych i satysfakcjonujących usług. 

Zapewniamy zaangażowaną, profesjonalną obsługę na każdym etapie budowy i remontu naszych Klientów.

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię budowlaną?

  1. Wsparcie na każdym etapie: Oferujemy pełne wsparcie od planowania, przez dobór materiałów, aż po finalne prace wykończeniowe.

  2. Promowanie najnowszych technologii: Jesteśmy na bieżąco z nowościami i trendami, promując innowacyjne rozwiązania dla realnych korzyści Klientów.

  3. Doświadczenie i zaangażowanie: Nasz doświadczony zespół z pasją podchodzi do każdej inwestycji, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

  4. Wysoka jakość usług: Dbamy o najwyższą jakość realizacji inwestycji, zgodnie z oczekiwaniami.

  5. Elastyczność: Dostosowujemy nasze usługi do specyficznych potrzeb każdego Klienta, rozumiejąc, że każda inwestycja jest unikalna.

Wybierając naszą hurtownię materiałów budowlanych, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i gwarancję satysfakcji. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową, e-mail sklep@zremontowani.pl lub telefon +48 505785328. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w realizacji Twoich projektów. Nasz specjalistyczny zespół jest do Twojej dyspozycji.

Jak skorzystać z Oferty Indywidualnej?

Skontaktuj się z Nami mailowo sklep@zremontowani.pl lub telefonicznie +48 505 785 328

  1. Powiedz jakich materiałów budowlanych, wykończeniowych lub narzędzi potrzebujesz, a my prześlemy ofertę.
  2. Nie wiesz jakiego asortymentu potrzebujesz do zrealizowania inwestycji? Np. naprawy dachu, remontu salonu, budowy tarasu, ocieplenia elewacji? Doradzimy, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problem i przekazać fachową wiedzę. Prześlemy ofertę i plan działania.

Odwiedź nasz sklep budowlany online - szeroki asortyment materiałów budowlanych i wykończeniowych, polecane produkty, bestsellery.

Zapraszamy również do zamówień na www.zremontowani.pl i naszego sklepu stacjonarnego w Gdyni. Dostawa na terenie całej Polski. Dla zarejestrowanych użytkowników przygotowaliśmy dodatkowe promocje. Sprawdź szeroki wybór w jednym miejscu - dostarczamy wysokiej jakości produkty do wykończenia wnętrz, pochodzą od znanych producentów m.in. farby, tynki, chemia, agregaty, akcesoria, narzędzia. Skontaktuj się z Nami, a otrzymasz indywidualną wycenę dla swojej inwestycji. Przykładamy uwagę do kompleksowego podejścia, aby odpowiedzieć na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagająych inwestycji. Szukasz wykonawcy? Zobacz zakładkę Profesjonalni Wykonawcy, gdzie znajduje się więcej informacji na temat fachowych ekip remontowych, budowlanych i projektowych. Stwórz z Nami swoją wymarzoną przestrzeń.