• Nailastic BIT - papa w płynie żywiczno-bitumiczna nieprzepuszczająca korzeni

Płynna papa żywiczno- bitumiczna, hydroizolacyjna, zapobiegająca penetracji korzeni, odporna na działanie promieni słonecznych.

Waga
48.15
48.15
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 15 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

NAILASTIC BIT - Elastyczna Papa Hydroizolacyjna na Bazie Żywic i Bitumu

 

NAILASTIC BIT to płynna papa żywiczno-bitumiczna hydroizolacyjna o wysokiej elastyczności, dostępna w kolorze czarnym. Ten produkt opiera się na żywicach i wyselekcjonowanych elementach bitumicznych.NAILASTIC BIT jest roztworem wodnym, który skutecznie zapobiega penetracji korzeni i jest odporny na promieniowanie słoneczne. Może być stosowany do hydroizolacji powierzchni, które będą pokryte ziemią, a także do powierzchni wystających ponad nią. Dzięki swojej charakterystycznej płynności jest łatwy w aplikacji, nawet w trudno dostępnych i delikatnych miejscach, za pomocą wałka lub pędzla.

 

Zastosowanie:

NAILASTIC BIT znajduje zastosowanie przy naprawie starych i uszkodzonych powierzchni bitumicznych, hydroizolacji dachów ukośnych i płaskich, uszczelnianiu rynien, izolacji fundamentów, wiszących ogrodów, doniczek oraz w różnych systemach izolacyjnych.

 

Sposób Użycia:

1. NAILASTIC BIT nie wymaga gruntowania, gdy jest stosowany na powierzchniach budowlanych i na istniejących starych papach bitumicznych. Jednakże, w przypadku aplikacji na mało chłonnych płytkach, zaleca się zagruntowanie powierzchni za pomocą NAIPRIMER 45.

2. Przed aplikacją, dokładnie umyj i wysusz powierzchnię.

3. Następnie, nałóż pierwszą warstwę NAILASTIC BIT wałkiem lub pędzlem. Na jeszcze wilgotną warstwę, rozprowadź zbrojenie z włókna szklanego typu NAICI MAT 225 i pokryj je kolejną warstwą NAILASTIC BIT.

4. Kolejne warstwy NAILASTIC BIT należy nakładać do momentu uzyskania ilości materiału wskazanej w instrukcji. Każda warstwa nie powinna przekraczać 500/600 gram na m².

5. Warstwy muszą być nakładane w ciągu 48 godzin od poprzedniej aplikacji.

 

Kolor:

Czarny.

 

Średnie Zużycie Materiału:

Od 1,5 do 3 kg na m², w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

 

Opakowania:

Produkt dostępny w różnych pojemnościach opakowań: 1,5 kg, 10 kg, 20 kg.

 

NAILASTIC BIT to elastyczna papa hydroizolacyjna, która skutecznie chroni przed wodą i jest odporna na działanie promieni słonecznych. Jej płynna konsystencja ułatwia aplikację nawet w trudnych miejscach, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do różnych zadań związanych z izolacją powierzchni.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na blogu "Papy w płynie"

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie