• Kategorie
  • Szukaj
  • Gotowe gładzie szpachlowe i sypkie. Szpachle i gładzie Semin. 

"Pył pod kontrolą" - mniej szlifowania, pył nie unosi się w powietrzu, możliwość nakładania mokre na mokre. Aplikacja szpachelką, wałkiem lub mechaniczna.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 70 szt.
Waga 25 kg.
156.00
156.00
szt. Do przechowalni
Gładź szpachlowa do wnętrz, do nakładania ręcznego lub maszynowego, jako wartswa podkładowa i końcowa.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 320 szt.
Waga 5 kg.
19.50
19.50
szt. Do przechowalni
do ostatecznego wyrównywania podłoża, nasycona bielą, idealna pod wszystkie rodzaje farb.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 440 szt.
Waga 5 kg.
36.00
36.00
szt. Do przechowalni
Do wygładzania powierzni wewnętrznych, niepylący, na różne typy podłoży, do wykańczania i naprawy, możliwość metody “mokre na mokre”
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 420 szt.
Waga 5 kg.
25.00
25.00
szt. Do przechowalni

Gładzie szpachlowe, gipsowe i polimerowe, gotowe i sypkie. Masy szpachlowe, gipsy i gładzie, rodzaje gładzi :

Jeśli zależy Ci na solidności, niepylącej powierzchni i łatwości aplikacji, warto wybrać produkt tej renomowanej marki. Pamiętaj, że przy wyborze warto zwrócić uwagę na rodzaj podłoża i docelowe zastosowanie. Semin spełnia te wymagania, dlatego polecamy go każdemu, kto dąży do perfekcyjnego wykończenia wnętrz. 

Jak aplikować? 

Po otwarciu opakowania w zależności od produktu mamy worek suchej mieszanki lub wiadro masy, która jest gotowa do użycia od razu po otwarciu. Możesz położyć masę dzięki aplikacji ręcznej lub za pomocą agregatu natryskowo. Suchą mieszankę należy rozrobić z wodą w proporcjach podanych na opakowaniu. Przygotowanie: Upewnij się, że podłoże jest czyste i suche. Usuń luźne cząstki i stare powłoki malarskie. Aplikacja : szpachlowanie. Wykańczanie idealnie gładkiej powierzchni: Wyrównuj ściany za pomocą szpachli, aby uzyskać gładką powierzchnię. Można szpachlować za pomocą pacy, zwłaszcza na większych obszarach. Paca jest narzędziem stosowanym do nakładania i rozprowadzania.

Szlifowanie (opcjonalne): Po całkowitym wyschnięciu możesz ją przeszlifować, aby uzyskać jeszcze bardziej gładką powierzchnię, idealną do malowania. Wykazuje doskonałą przyczepność do różnych rodzajów podłoża, w tym do płyt kartonowo-gipsowych. Produkt jest łatwy w użyciu, zapewniając szybkie wykończenie ścian i sufitów. Dostępność w formie proszku do rozrobienia z wodą lub gotowa mieszanka. Można zakupić w sklepie budowlanym Zremontowani - szeroka gama materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje mas, w tym bezpyłowe, polimerowe, cementowo-wapienne itp. Sprawdź naszą ofertę online lub w sklepie, gdzie zapewniamy konkurencyjne ceny i dostawę do domu. Gładź szpachlowa jest doskonałym rozwiązaniem do wygładzania powierzchni ścian i sufitów. Oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą ci w osiągnięciu idealnie gładkich efektów wykończenia, m.in :

POUSSIÈRE MAÎTRISÉE PPK 25 kg - "gładź bezpyłowa" tzn. pył jaki powstaje nie unosi się w powietrzu, podczas szlifowania od razu spada na podłogę, więc nie pyli i nie drażni. Jest też bezzapachowa.

Solidność i niepyląca powierzchnia: tworzy trwałą, gładką powierzchnię, która nie pyli. To ważne, zwłaszcza przy pracach wewnątrz budynków. Idealna pod wszelkiego rodzaju farby : na takiej powierzchni prezentują się równomiernie i trwale. Wypełnianie niewielkich uszkodzeń: świetnie radzi sobie z niewielkimi ubytkami na ścianach lub sufitach. Dzięki niej możesz wygładzić nierówności i przygotować powierzchnię do dalszych prac wykończeniowych. Możliwość stosowania “mokre na mokre”: pozwala na nakładanie kolejnych warstw bez konieczności oczekiwania na wyschnięcie poprzedniej. To oszczędność czasu i wygoda. Uniwersalność: może być stosowana na różnych podłożach, takich jak tynki gipsowe, cementowe, beton, płyty g-k i inne. Jej zastosowanie jest wszechstronne. 

Gotowa gładź polimerowa SOFT :

  • Waga: 20 kg
  • Kolor: Biały
  • Miejsce użytkowania: Wewnętrzny
  • Zużycie: 1 kg/m²/1 mm warstwy

Sprawdź inne polecane kategorie produktów do wykańczania ścian i sufitów:

Masy szpachlowe

Gładzie gipsowe, gipsy szpachlowe, maszynowe

Farby

Grunty