• Kategorie
  • Szukaj
  • Gotowe masy szpachlowe, reperacyjne produkty do naprawy, pęknięć, rys, ubytków w ścianach z płyt i betonu. Produkty marki Semin.

Tynk do połączeń płyt gk z krawędziami zaokrąglonymi bez taśmy. Do wielu podłoży, łatwe wygładzanie, doskonała przyczepność.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 146 szt.
Waga 10 kg.
78.00
78.00
szt. Do przechowalni
Elastyczna masa szpachlowa naprawcza do wnętrz i na zewnątrz, do tzn. żywych i pracujących pęknięć podłoża. Kolor jasnoszary.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 56 szt.
Waga 0.5 kg.
19.50
19.50
szt. Do przechowalni
Lekka masa naprawcza i wygładzająca, szybkoschnąca bez skurczu, śnieżnobiała matowa.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 56 szt.
Waga 0.5 kg.
21.50
21.50
szt. Do przechowalni
Do spoinowania płyt g-k, wypełniania niewielkich uszkodzeń, maskowania łbów wkrętów, wygładzania ścian wewnątrz.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 200 szt.
Waga 7 kg.
50.00
50.00
szt. Do przechowalni
Lekka masa szpachlowa 3A do spoinowania płyt g-k. Wydajność 20 kg lekkiej masy jak przy 27,5 kg tradycyjnej. Nakładanie ręczne lub mechaniczne.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 70 szt.
Waga 20 kg.
133.50
133.50
szt. Do przechowalni
Biała masa szpachlowa do łączenia płyt g-k, do nakładania ręcznie lub maszynowo. Czas schnięcia 24-48h.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 220 szt.
Waga 7 kg.
47.97
47.97
szt. Do przechowalni
Przeznaczona do wypełniania szczelin, dziur, pęknięć oraz różnych ubytków. Masa w kolorze złamanej bieli.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 320 szt.
Waga 5 kg.
40.00
40.00
szt. Do przechowalni
Masa naprawcza Semin Uff - masa uniwersalna do prac tj. łączenie płyt gk, uszczelnianie, wyrównywanie, wypełnianie ubytków i pęknieć
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 400 szt.
Waga 5 kg.
32.00
32.00
szt. Do przechowalni

Masy szpachlowe gotowe do użycia, do napraw powierzchni m.in z betonu, z płyt gk.

Masy szpachlowe i reperacyjne marki Semin są doskonałe dla każdego, kto chce skutecznie odnowić uszkodzone powierzchnie. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór szpachli, które idealnie nadają się do wyrównywania nierówności na ścianach i sufitach. Te masy szpachlowe są łatwe w użyciu, a gotowe mieszanki pozwalają na natychmiastowe przystąpienie do aplikacji. Wymieszaj, a następnie nałóż na podłoże za pomocą pacy. Po nałożeniu masy, należy poczekać, aż wyschnie. Po wyschnięciu można malować. Są idealne do wyrównywania nierówności. Jeżeli ubytki są większe, konieczne może być użycie masy reperacyjnej. Masy te są mocne i trwałe. Dzięki reperacyjnych masom szpachlowym skutecznie wypełnisz pęknięcia. Pamiętaj, że dobór odpowiedniej masy szpachlowej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj podłoża, wielkość pęknięć czy warunki, w jakich będzie używana. Zapraszamy do skorzystania z naszej obsługi klienta, która chętnie pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania. +48 505 785 328 sklep@zremontowani.pl

Masy szpachlowe Semin to niezawodne rozwiązanie do wygładzania i naprawy.

1. Uff 5 kg i 20kg to gotowa masa szpachlowa o wysokiej jakości do wygładzania powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Wysoka wydajność: Dzięki gęstej konsystencji można nią pokryć duży metraż. Szybkie wysychanie: Pozwala na efektywne wykończenie prac.
 
2. Semin R to gotowa masa szpachlowa reperacyjna do naprawy pęknięć i nierówności na ścianach i sufitach. Mocny podkład do większych nierówności. Łatwe nakładanie i szybkie wysychanie.
 
3. SEM Light to ultra lekka masa szpachlowa. Jej zastosowanie to wygładzanie i szpachlowanie drobnych szczelin i ubytków. Szybkie wysychanie: Czas wysychania około 20 minut dla warstwy grubości 1 mm.
 
4. Fibrelastic to masa szpachlowa reperacyjna z włóknem, która skutecznie maskuje uszkodzenia wewnątrz i na zewnątrz. Mocowanie i wygładzanie: do stosowania m.in. na betonie i płycie gipsowej. Odporność na wilgoć: Idealna do pomieszczeń w warunkach wilgotnych.

Warto wybrać masę szpachlową Semin, aby uzyskać profesjonalne efekty przy wykańczaniu ścian i sufitów. Taki zakup z pewnością przyda się podczas remontu. Łatwość użycia, szybkie wysychanie i różnorodność dostępnych rozwiązań sprawiają, że jest to wybór godny uwagi. Sprawdź naszą ofertę sklepu Zremontowani, szczegóły dostawy, cena i dostępność w opisie wybranego produktu. 

Korzystasz już z produktów marki Semin? Podziel się swoją opinią.

Inne polecane kategorie produktów