• Kategorie
  • Szukaj
  • Gotowe gładzie maszynowe szpachlowe Semin Airless - nakładanie natryskowe i ręczne.

Hydrofobowa gładź do użytku wewnątrz i na zewnątrz, idealna do pomieszczeń wilgotnych.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 304 szt.
Waga 25 kg.
254.75
254.75
szt. Do przechowalni
Gładź 3 w 1 : podkład, wyrównanie, farba biała matowa. Gotowa w 1 dzień roboczy.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 70 szt.
Waga 25 kg.
179.00
179.00
szt. Do przechowalni
Gładź maszynowa Semin Proliss to gotowa ultra lekka gładź maszynowa, idealna do wygładzania i szlifowania powierzchni wewnątrz budynków.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 80 szt.
Waga 15 kg.
124.00
124.00
szt. Do przechowalni
Gładź szpachlowa do wyrównywania podłoża do 10 mm na gazobeton, cegły i inne zniszczone podłoża.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 80 szt.
Waga 25 kg.
94.00
94.00
szt. Do przechowalni
Gładź do wyrównania podłoża do 3 mm, do wstępnego wyrównywania podłoża.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 80 szt.
Waga 25 kg.
101.00
101.00
szt. Do przechowalni
Gładź szpachlowa Semin Expert Liss - gładź maszynowa gotowa do użycia
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 168 szt.
Waga 25 kg.
77.00
77.00
szt. Do przechowalni

Gotowe gładzie maszynowe szpachlowe worki 25 kg Semin - nakładanie natryskowe agregatem typu airless i ręczne.

Gładzie maszynowe stanowią niezwykle przydatne rozwiązanie w dziedzinie wykończenia wnętrz. 

1. Semin Expert Liss wyróżnia się jako produkt o wysokiej jakości i wyjątkowych właściwościach. Pozwala na szybkie uzyskanie gładkich i równomiernych powierzchni. Przyjazna dla wykonawcy zarówno w aplikacji maszynowej, jak i ręcznej. Specjalne właściwości gładzi ułatwiają wygładzanie powierzchni. Można nakładać bezpośrednio na podłoża o charakterze chłonnym, np. tynki gipsowe, płyty g-k lub bloczki gipsowe.

Przed nakładaniem gładzi gruntować pyliste i niestabilne podłoże. Drugą warstwę nakładać po całkowitym wyschnięciu pierwszej. Wyszlifowana i odpylona powierzchnia nie wymaga wzmocnienia gruntem. Semin Expert Liss to niezawodny produkt, który sprawdza się w perfekcyjnym wykończeniu wnętrz. Wydajność, stabilność i łatwość aplikacji sprawiają, że jest popularnym wyborem w branży budowlanej.

2. Semin Prolissgotowa gładź maszynowa do wnętrz, która oferuje wiele zalet :

Gotowa do Użycia: Proliss jest gotowy do natychmiastowego użycia. Nie musisz go przygotowywać co oszczędza czas i usprawnia pracę. Lekka i wydajna: Dzięki swojej lekkości i wydajności, Proliss pozwala na szybkie pokrycie większych powierzchni. Idealna do maszynowego nakładania: Proliss doskonale sprawdza się w aplikacji za pomocą agregatów airless. Nie ma obawy o zatkane węże pod wysokim ciśnieniem. Stabilny i przyczepny produkt : charakteryzuje się stabilnością i doskonałą przyczepnością, w tym do betonu i ścian gipsowo-kartonowych. Po nałożeniu Proliss szybko wysycha, umożliwiając dalsze prace. 

Przed przystąpieniem do szpachlowania masę należy wymieszać w celu ujednolicenia, sprawdź czy wilgotność i temperatura pomieszczenia oraz powierzchni ścian i sufitów są odpowiednie do aplikacji. Przygotuj odpowiednie narzędzia, agregat, odpowiednie dysze do pistoletu, pace, a także narzędzia do szlifowania jeśli to konieczne. Zaletą produktów marki Semin jest mała ilość pyłu, opada on na podłogę, dzięki czemu praca jest o wiele wygodniejsza, przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Zapewniają dużą wydajność. Semin to niezawodny wybór dla profesjonalistów. Jego gotowa formuła, wydajność i stabilność sprawiają, że prace wykończeniowe ścian i sufitów stają się łatwiejsze i bardziej efektywne. Dostawa na terenie całej Polski. Sprawdź warunki transportu w opisie produktu.

Ręczne nakładanie gładzi - zobacz również sypkie i gotowe gładzie szpachlowe, masy gipsowe i inne

Gładzie gipsowe, gipsy

Gładzie

Masy szpachlowe

Farby

Grunty