• Kategorie
  • Szukaj
  • Klej polimerowy uniwersalny - silny, elastyczny, klei metal, kamień, beton, cegłę, PCV, drewno, gips...

Klej polimerowy o wysokiej przyczepności. Klei wszystko, nawet metal na metal. Może być malowany.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 50 szt.
Waga 0.29 kg.
38.50
38.50
szt. Do przechowalni

Klej polimerowy uniwersalny Colle X1 Semin to wszechstronny klej do różnego rodzaju powierzchni. 

Klej Colle X1 to produkt o dużej wytrzymałości, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Wykazuje znakomitą przyczepność do wielu materiałów. 

Klej uniwersalny polimerowy Colle X1 oparty jest na MS polimerach, co sprawia, że jest trwale elastyczny i wykazuje wysoką przyczepność początkową. Klej ten doskonale sprawdza się w klejeniu różnych materiałów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ten uniwersalny klej polimerowy zalecany jest do klejenia wyrobów z metalu, drewna, betonu, pcv, elementów drewnopodobnych czy gipsu. Jest koloru białego, co pozwala na dyskretną aplikację. Klej łączy się z powierzchnią w sposób trwały i nie powoduje korozji metali. 

Charakterystyka Kleju Colle X1:

Tworzy spoinę o wysokiej wytrzymałości. Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić i odtłuścić podłoże lub element przyklejany i usunąć kurz. Czas wstępnego wiązania jest bardzo krótki, charakteryzuje się szybką przyczepnością. Praca z klejem powinna odbywać się przy temperaturze podłoża i otoczenia od 5 °C do 30 °C. Nałóż punktowo lub pasmami na podłoże lub element, możesz docisnąć. Uwaga, nie jest to produkt bezbarwny. Kolor kleju / kolor spoiny jest biały, ale możesz ją później malować. Klej Colle X1 to wszechstronny wodoodporny produkt, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jego wytrzymałość, elastyczność i szerokie zastosowanie czynią go niezastąpionym w pracach budowlanych i wykończeniowych. Czas pełnego wiązania do 24 h. Nawet po utwardzeniu daje elastyczną powłokę.

Do materiałów takich jak korek, gk, styropian, kasetony styropianowe, wełna mineralna polecamy klej gipsowy ISOCOL Semin, stosowany wewnątrz budynków.