• Kategorie
  • Szukaj
  • Przepływowe podgrzewacze farby

System węży grzewczych do podłączania do agregatów Airless. Wąż 10m
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 1 kg.
10460.90
10460.90
szt. Do przechowalni
Do podgrzewania emulsji oraz farb lateksowych. Wąż 30m + bęben
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 4 kg.
17157.00
17157.00
szt. Do przechowalni
Do podgrzewania emulsji oraz farb lateksowych. Wąż 15m + bęben
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 3 kg.
15006.00
15006.00
szt. Do przechowalni

Zastosowanie podgrzewaczy farby Wagner

Podgrzewacze farby stanowią konieczne akcesorium, podnoszą jakość i ułatwiają aplikację farby przy niskich temperaturach. Dzięki temu urządzeniu można podgrzać materiał malarski, taki jak farby, lakiery czy powłoki. Dzięki podgrzewaniu można osiągnąć wiele korzyści, zarówno ekonomicznych, jak i jakościowych. Pozwala na zmniejszenie jej lepkości. To z kolei ułatwia proces natryskiwania, poprawia jakość rozpylenia i zmniejsza ryzyko powstawania zacieków. Podgrzanie natryskiwanego materiału sprawia, że jest bardziej stabilny, a jego właściwości rozlewności i rozpylania są optymalne. Przyczynia się do obniżenia lepkości, a farba nie musi być rozcieńczana. 

Podgrzewacz do farb dyspersyjnych H 226 Wagner Polska : zapewnia lepsze właściwości natryskiwania i powlekania, nawet przy natryskiwaniu materiałów o dużej lepkości. Zapewnia mniejsze zużycie farby i niski rozprysk. Został zaprojektowany do emulsji oraz farb lateksowych. Stanowią niezbędne akcesorium w procesie malowania i lakierowania. Ich zastosowanie pozwala na osiągnięcie lepszej jakości powłok, obniżenie kosztów produkcji i poprawę warunków pracy. Dlatego warto korzystać z tych urządzeń, aby uzyskać najlepsze efekty malarskie.  Przy jego użyciu można osiągnąć temperaturę do maksymalnie 80°C. Dzięki podwyższonej temperaturze poprawia znacząco jakość atomizacji, która jest istotna w celu osiągnięcia odpowiednich czasów schnięcia, przyczepności i równej powłoki. Polecany przez klientów, którzykupili dany produkt.

Dostępne na zamówienie na stronie www.zremontowani.pl, opcja wysyłki w całej Polsce. Podnoszenie temperatury materiału minimalizuje ryzyko zacieków na powierzchni, co jest szczególnie ważne przy natrysku farb na gorąco. Efektywność kosztowa: minimalizacja strat poprzez uzyskanie wyższej jakości powłok. Poprawiają znacząco optymalizację procesu natryskiwania. Zwiększone Bezpieczeństwo: minimalizuje problemy związane z aplikacją powłok. Podgrzewacze są nieodłącznym elementem procesu malowania natryskowego. Farba rozpyla się równomiernie, a efekty są trwałe i estetyczne.

W kategorii akcesoria do malowania natryskowego polecamy również :

Dysze

Filtry i wkłady

Głowice do dysz

Pistolety do malowania

Preparaty do czyszczenia i konserwacji

Przedłużki

Wałki

Węże

Zbiorniki

Zestawy naprawcze

TITAN - agregaty malarskie

Nie znalazłeś odpowiedniej części? Zadzwoń, a my poinformujemy o dostępności.

Pragniesz rozwijać swoją firmę? Zapraszamy na szkolenia z natrysków.

+48 505 785 328