• Kategorie
  • Szukaj
  • Środki czyszczące do agregatów malarskich Wagner Easy Clean - zobacz produkty tj. płyny do płukania, oleje do konserwacji agregatów.

Szybsze i łatwiejsze czyszczenie dysz agregatów malarskich.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.3 kg.
99.00
99.00
szt. Do przechowalni
Do czyszczenia i konserwacji dysz oraz akcesoriów malarskich
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.3 kg.
129.00
129.00
szt. Do przechowalni
Do ochrony układów agregatów malarskich przed korozją i wilgocią, blokowaniem filtra - wydłuża czas pracy i ochronę tłoka
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.3 kg.
58.00
58.00
szt. Do przechowalni
Zapewnia pełne zabezpieczenie układu agregatu przed korozją nawet do -30°C. Czyści układ z resztek materiału.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.3 kg.
95.00
95.00
szt. Do przechowalni

Konserwacja agregatów malarskich i akcesoriów Wagner Titan po malowaniu farbami rozpuszczalnikowymi i lakierami. Środki czystości do dysz, produkty antykorozyjne, oleje do narzędzi i urządzeń malarskich.  

Dzięki regularnej konserwacji agregaty Wagner mogą służyć przez wiele lat, zapewniając doskonałe rezultaty malowania. Pielęgnacja polega na regularnym usuwaniu zabrudzeń i smarowaniu układu. Do tego można użyć specjalnych produktów.

Szczegóły dotyczące produktów 

Koncentrat czyszczący do agregatów malarskich Wagner Easy Clean to płyn o pojemności 1 L , przeznaczony do usuwania pozostałości farb i lakierów. Produkt ten ma uniwersalne zastosowanie i może być używany do różnego rodzaju sprzętu, niezależnie od producenta.

Aby zaaplikować koncentrat, wystarczy wymieszać go z wodą zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, a następnie przepłukać agregat tym roztworem. Koncentrat ten łatwo i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a jednocześnie zapobiega powstawaniu korozji.

Poza usuwaniem resztek materiału, ważne jest również regularne smarowanie agregatów. Zobacz produkt EasyGlide - zapobiega przedwczesnemu zużyciu podzespołów, zabezpieczając układ ssący i tłok przed korozją.

Sprawdź również klepsydrę do dysz.

Konserwacja to prosty proces, który każda osoba majsterkująca w domu może przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy systematycznie sprawdzać stan urządzenia, usuwać zabrudzenia po każdej pracy i smarować odpowiednimi preparatami. Dzięki temu, żywotność agregatu malarskiego może być znacznie przedłużona. Dlatego warto zawsze mieć pod ręką dwa odpowiednie produkty, takie jak koncentrat Easy Clean 1 L i EasyGlide 118 ml, który tworzy powłokę konserwującą. Dostępne na zamówienie w sklepie www.zremontowani.pl

Zachowanie systematycznej pielęgnacji sprzętu to klucz do długotrwałego i bezproblemowego użytkowania. Dzięki temu, prace malarskie będą zawsze przebiegać sprawnie i efektywnie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów. Tutaj znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje na temat tych produktów, w tym szczegółowe opisy, zdjęcia, ceny i opinie innych użytkowników.

Pamiętaj, że odpowiednia pielęgnacja, płukanie i sprawdzanie elementów sprzętu to konieczność i inwestycja, która zwraca się w postaci długotrwałego i bezproblemowego użytkowania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego sprzętu do malowania? Zobacz pozostałe kategorie : 

Zestaw naprawczy

Pistolet do natrysku Wagner Vector Pro 250 bar

Wąż do malowania

Agregat malarski 

Dysze Pro Tip

 

Nie znalazłeś odpowiedniej części? Zadzwoń, a my poinformujemy o dostępności.

Pragniesz rozwijać swoją firmę? Zapraszamy na szkolenia z natrysków.

+48 505 785 328