NAIRUST to „konwerter” rdzy na bazie wody, który po nałożeniu na utlenione powierzchnie metalowe wchłania rdzę, przekształcając ją w obojętny związek o bardzo dobrych właściwościach kotwiących, tworząc w ten sposób idealną warstwę ochronną do późniejszego malowania. Nawet na nierdzewnych powierzchniach metalowych NAIRUST jest wyjątkowym podkładem do każdego malowania, blokując proces utleniania.

Zastosowanie:

NAIRUST jest zalecany do balustrad, silosów, konstrukcji metalowych wiat, skrzyń samochodów ciężarowych lub osobowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji. Potrzebujesz odrdzewić stary zbiornik? To idealny produkt. Może być nakładany na całkowicie lub częściowo zardzewiałe powierzchnie, nawet pomalowane. Zabezpiecza miejsca narażone na korozję. Idealny środek do usuwania rdzy z powierzchni metalu. 

Usuwanie rdzy z powierzchni metalu - jakie właściwości ma odrdzewiacz Nairust 

  • Łatwy w użyciu, wystarczy nałożyć na powierzchnię lub ją zanurzyć.
  • Sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku karoserii i podwozia samochodów jak i konstrukcji budowlanych, silosów, wiat.
  • Należy pozostawić na 24h do wyschnięcia i wchłonięcia.
  • Czy odrdzewiacz trzeba zmywać? Nie, środek na rdzę Nairust należy pozostawić.

Specjalistyczna ochrona przed ponownym pojawieniem się korozji. Metal rdzewieje gdy nie jest zabezpieczony. Nairust to środek antykorozyjny, który nie tylko odrdzewia, ale również jest preparatem impregnującym i gruntującym. 

  • Stanowi filtr ochronny, powłokę antykorozyjną, odcina dopływ tlenu
  • Wnika i neutralizuje skorodowane miejsca
  • Zapobiega powróceniu rdzy
  • Ten odrdzewiacz świetni sprawdzi się podczas renowacji

Sposób użycia:

1. Przygotowanie podłoża: NAIRUST można nakładać bezpośrednio na powierzchnie z lekką rdzą. W przypadku rdzy o dużej grubości konieczne jest jej usunięcie papierem ściernym lub szczotkowaniem fragmentów rdzy, które uniemożliwiają przywieranie i późniejsze wnikanie produktu.

2. Przygotowanie produktu: Przed otwarciem energicznie wstrząsnąć opakowaniem, a następnie przelać część produktu do innego pojemnika; ta operacja pozwala uniknąć zanieczyszczenia całego produktu, jeśli nie jest konieczne jego całkowite użycie.

3. Aplikacja: nakładać pędzlem na część, która ma być poddana obróbce. Po 24 godzinach obrabianą część można pomalować dowolnym rodzajem farby.

4. Jako podkład: odtłuścić malowaną powierzchnię, pędzlem lub natryskiem NAIRUST w dwóch kolejnych warstwach.

Pojemność:

1L

Polecamy również:

Naiclean S - Środek do czyszczenia i odkamieniania

Devil Green - płynny środek do udrażniania odpływów

Naidry Stone - hydroizolacja i pielęgnacja kamienia naturalnego