• Akryl G-K 300 ml

Symbol: AS - 2

Akryl G-K jest uszczelniaczem na bazie żywic akrylowych służącym do fugowania przy zabudowie w technologii płyt g-k. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych. Stosowany jest przy trwałym elastycznym łączeniu elementów suchej zabudowy, uszczelnianiu szczelin wokół drzwi i okien, reperacji powierzchni ścian i sufitów.

10.54
10.54
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.5 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Akryl G-K jest uszczelniaczem na bazie żywic akrylowych służącym do fugowania przy zabudowie w technologii płyt g-k. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych. Stosowany jest przy trwałym elastycznym łączeniu elementów suchej zabudowy, uszczelnianiu szczelin wokół drzwi i okien, reperacji powierzchni ścian i sufitów. Akryl jest praktycznie bezzapachowy i może być stosowany zarówno do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jest odporny na wahania temperatury, promieniowanie UV i wpływ  wilgoci. Po pełnym utwardzeniu akryl można malować.

Właściwości:

- Po utwardzeniu masa pozostaje trwale elastyczna,

- odporna na działanie czynników atmosferycznych,

- obrabialność do 15min.,

- czas wiązania około 1mm/24h.

Sposób użycia:

Powierzchnie powinny być czyste, wolne od kurzu, pyłu i tłuszczu. Przed użyciem obciąć końcówkę tuby i nakręcić aplikator docinając go na odpowiednią grubość spoiny. Masę wyciskać za pomocą odpowiedniego pistoletu. Nałożone szczeliwo można wygładzać szpachelka lub innym narzędziem zmoczonym wodą.

PRZECHOWYWANIE:

Okres trwałości produktu wynosi 12 miesięcy od daty produkcji. Produkt należy magazynować w suchych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach w temperaturze od 10°C do 25°C.

UWAGA:

W celu uniknięciu pomyłek należy sprawdzić przydatność środka do zamierzonego zastosowania. Produkt nieutwardzony można zmywać wodą. P102 - Chronić przed dziećmi.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie