• Grunt Standard 5L

Symbol: GF - 11

Szczególnie polecany do gruntowania płyt kartonowo-gipsowych, betonu, gazobetonu, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych.

12.18
12.18
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Preparat służy do gruntowania podłoży mineralnych podłoży budowlanych w celu przygotowania ich pod nakładanie powłok wierzchnich tj. farby, kleje, gładzie i inne powłoki wyrównujące i dekoracyjne. Po wyschnięciu tworzy powłokę zwiększającą przyczepność mas klejowych i innych mas nawierzchniowych do powierzchni, reguluje chłonność i wymianę pary wodnej.

Preparat na bazie dyspersji wodnej - praktycznie bezwonny, niepalny. Po wyschnięciu tworzy powłokę zwiększającą przyczepność mas klejowych i innych mas nawierzchniowych do powierzchni, reguluje chłonność podłoża i wymianę pary wodnej. Obniża zużycie farb po wymalowaniu.

Sposób użycia:

Stosować jednorazowo w postaci nierozcieńczonej. Dobrze wymieszany preparat należy nanosić równomiernie na podłoże pędzlem, wałkiem malarskim lub natryskiem dbając o jego równomierne rozprowadzenie. Na podłożach bardzo chłonnych można powtórzyć gruntowanie na wilgotnym jeszcze podłożu. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej 5°C. Czas wysychania na podłożu od 6 do 24h.

Wydajność:

Zużycie zależy od stopnia chłonności podłoża - 1 litr wystarcza na zagruntowanie około 7-10 m² powierzchni.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze 10°C - 15°C w pomieszczeniach nienasłonecznionych, chroniąc przed zamarzaniem.

Okres przydatności 12 miesięcy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie