• Akryl profasada 300ml

Symbol: AS - 3

Plastyczno-elastyczna masa uszczelniająca na bazie dyspersji żywic akrylowych, wypełniona minerałami nadająca powierzchni tynku efekt typu "baranek". Przylega do takich podłoży jak: tynk tradycyjny i akrylowy, beton, ceramika, cegła, drewno. Doskonała do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

13.17
13.17
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.5 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Plastyczno-elastyczna masa uszczelniająca na bazie dyspersji żywic akrylowych, wypełniona minerałami nadająca powierzchni tynku efekt typu "baranek". Po utwardzeniu masa odporna jest na wahania temperatur od 20°C do 70°C. Przylega do takich podłoży jak: tynk tradycyjny i akrylowy, beton, ceramika, cegła, drewno. Doskonała do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Po około 24 godzinach od aplikacji produkt można pokrywać farbami emulsyjnymi. Doskonała do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Idealna do wypełnień ubytków, pęknięć, rys i szczelin w ścianach, murach, elewacjach.

Właściwości:

- Duża elastyczność i plastyczność,

- odporna na warunki zewnętrzne, 

- szybkość wiązania: ok 1mm/dobę,

- obrabialność do 15min.

- wydajność ok 18mb spoiny o wym. 4x4mm z kartusza o pojemności 300ml.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnie powinny być czyste, suche, wolne od kurzu, pyłu i tłuszczu. Przed użyciem należy obciąć końcówkę tuby i nakręcić aplikator docinając go na odpowiednią grubość spoiny. Masę wyciskać za pomocą odpowiedniego pistoletu. Nałożone szczeliwo można wygładzać szpachelką lub innym narzędziem zmoczonym wodą.

PRZECHOWYWANIE:

Okres trwałości produktu wynosi 12 miesięcy od daty produkcji. Produkt należy magazynować w suchych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach w temperaturze od 10°C do 25°C.

UWAGA:

W celu uniknięcia pomyłek należy sprawdzić przydatność środka do zamierzonego zastosowania. Produkt nieutwardzony można zmyć wodą.

P102 - Chronić przed dziećmi.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie