• Grunt Głębokopenetrujący BEST QUALITY 5L

Symbol: GF - 7

Preparat gwarantuje doskonałą przyczepność warstw wierzchnich takich jak farby, kleje, gładzie gipsowe i inne powłoki wyrównujące. Produkt polecany jest do wszelkich typowych podłoży budowlanych: betonu, gazobetonu, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych.

40.42
40.42
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Preparat jest najwyższej jakości nowoczesnym środkiem do gruntowania podłoża o dużej chłonności i porowatości, zwłaszcza podłoży starych i zwietrzałych. Stosowanie gruntu pozwala na wzmocnienie i uszczelnienie podłoża dzięki czemu jest optymalnie przygotowane pod nakładanie warstw wierzchnich. Dzięki niezwykle drobnej cząsteczce grunt wnika głęboko do wnętrza porów materiału budowlanego wypełniając i scalając je. Praktycznie bezwonny, niepalny. Po wyschnięciu reguluje chłonność podłoża i wymianę pary wodnej. Obniża zużycie farb po wymalowaniu.

Sposób użycia:

Stosować jednorazowo w postaci nierozcieńczonej. Dobrze wymieszany preparat należy nanosić równomiernie na podłoże pędzlem, wałkiem malarskim lub natryskiem dbając o jego równomierne rozprowadzenie. Na podłożach bardzo chłonnych można powtórzyć gruntowanie na wilgotnym jeszcze podłożu. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej 5°C. Czas wysychania na podłożu od 6 do 24h.

Wydajność:

Zużycie zależy od stopnia chłonności podłoża - 1 litr wystarcza na zagruntowanie około 8-10 m² powierzchni.

Przechowywanie:

Przechowywać w pomieszczeniach nienasłonecznionych, chroniąc przed zamarzaniem.

Okres przydatności 12 miesięcy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie