• Piana pistoletowa ELASTIC LINE 750ML

Symbol: PP - 7

Jednokomponentowa, niskoprężna piana poliuretanowa o doskonałej przyczepności w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania. Piana zachowuje pełną elastyczność i regularną strukturę materiału nawet przy częściowej deformacji.

37.06
37.06
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.9 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Właściwości:

- dźwiękoszczelna,

- niskoprężna,

- wyjątkowo wydajna - do 65 w zależności od temperatury wilgotności powietrza,

- szybkoutwardzalna - czas pełnego utwardzenia wynosi 12h,

Zastosowanie:

Uszczelnienia przy montażu elementów drewnianych, aluminiowych narażonych na duże wahania temperatury i wilgotności np. w domach drewnianych, i konstrukcjach szkieletowych. Uszczelnienia, wygłuszenia i wypełnienia elementów narażonych na wibracje i naciski mechaniczne tj. stopnie schodów, ścianki działowe. Izolacja cieplna sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Wypełnianie szczelin w izolacji termicznej, przy ocieplaniu budynków, ze szczególnym uwzględnieniem elementów podatnych na ugięcia i odkształcenia.

Sposób użycia:

Podłoże oczyścić z pyłu, brudu i tłuszczu. Ościeżnice przed zastosowaniem pianki rozeprzeć. Stolarkę zabezpieczyć folią lub taśmą klejącą. Temperatura pojemnika: 10°C do 35°C (optymalnie 20°C). Bezpośrednio przed użyciem energicznie wstrząsnąć pojemnikiem około 20-30 razy. Nakręcić puszkę na pistolet. Położenie robocze pojemnika – zaworem do dołu. Podłoże zwilżyć obficie wodą. Szczeliny o szerokości nie większej niż 5 cm wypełniać w 70% ich głębokości – piana powiększa swoją objętość przy utwardzaniu. Szczeliny szersze niż 5 cm wypełnić stopniowo warstwami, a każdą z warstw zwilżyć wodą. Strumień piany można regulować naciskiem na spust pistoletu. Po utwardzeniu usunąć nadmiar piany mechanicznie, np. nożem. Rozpoczęte opakowanie najlepiej zużyć do końca. Świeże zabrudzenia z piany można usunąć acetonem. Utwardzoną pianę należy zabezpieczyć i osłonić farbami, tynkiem lub innymi materiałami zabezpieczającymi przed promieniami UV. Po zakończeniu prac wyczyścić pistolet czyścikiem do pian poliuretanowych.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać pojemnik w temp. od 5°C do 35°C w pozycji pionowej.

Okres trwałości: 12 miesięcy od daty produkcji.

UWAGA:

Przy osadzaniu drzwi i ram okiennych stosować się do zaleceń producenta – zaleca się stosować łączniki mechaniczne.

P102 - Chronić przed dziećmi.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie