• Piana wężykowa 2K 400ML

Symbol: PP - 15

Dwukomponentowa piana poliuretanowa charakteryzująca się wysoką siłą klejenia i dobrą przyczepnością do większości materiałów (beton, kamień, tworzywa sztuczne, drewno i PCV). Piana Tworzy doskonałą izolacje przeciwwilgociową, akustyczną i termiczną. Do utwardzania nie wymaga wilgoci z powietrza - następuje ona w wyniku reakcji chemicznej dwóch komponentów.

33.21
33.21
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.55 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Dwukomponentowa piana poliuretanowa charakteryzująca się wysoką siłą klejenia i dobrą przyczepnością do większości materiałów  (beton, kamień, tworzywa sztuczne, drewno i PCV). Piana Tworzy doskonałą izolacje przeciwwilgociową, akustyczną i termiczną. Do utwardzania nie wymaga wilgoci z powietrza - następuje ona w wyniku reakcji chemicznej dwóch komponentów.

Zastosowanie:

Instalowanie okien wystawowych, ram okiennych o dużych wymiarach, ościeżnic drzwiowych. Wypełnianie ubytków pomiędzy elementami montażowymi wymagającymi wysokiej wytrzymałości np. parapetów, schodów. Izolacja cieplna centralnego ogrzewania i sieci wodnych kanalizacyjnych. Montaże wanien i brodzików. Wszystkie prace wymagające piany szybkoschnącej.

Sposób użycia:

Podłoże robocze dokładnie oczyścić i odtłuścić. Upewnić się czy puszka ma temperaturę dodatnią (+10°C - +25°C). Minimalna temperatura otoczenia powinna wynosić +5°C. Przed aplikacją piany należy założyć rękawiczki a następnie przekręcić pokrętło znajdujące się na dnie puszki w kierunku określonym przez strzałki. Obrót aktywuje uwolnienie drugiego składnika. Następnie należy mocno i intensywnie wstrząsnąć puszką przez minimum 1 min. Kolejno zdjąć kołpak ochronny i przekręcić aplikator. Jeżeli piana jest właściwie wymieszana jej kolor będzie jednolicie zielony. W przypadku braku jednolicie zielonego koloru piany należy ponownie przekręcić pokrętło na dnie puszki i wymieszać. Następnie zamocować plastikowy aplikator do zaworu. Aplikować piankę od dołu do góry szczeliny. Wielkość strumienia piany reguluje się przez siłę nacisku na rączkę aplikatora. Jeśli wypełniana szczelina jest szersza niż 5cm należy wypełniać ją warstwami. Należy opróżnić puszkę w ciągu 6-7min od momentu wymieszania się komponentów. Po tym czasie niewypuszczona piana zacznie ulegać utwardzaniu.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu w oryginalnie zamkniętych pojemnikach w pozycji pionowej. Przechowywać i stosować przed upływem daty ważności podanej na spodzie opakowania. Temperatura przechowywania: od 5°C do 35°C - zalecana temperatura pokojowa.

Chronić przed dziećmi

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie