• Extra Grunt

Preparat Extra Grunt to nowoczesny środek do gruntowania podłoży o dużej chłonności i porowatości, łączy w sobie cechy zwykłego środka gruntującego i środka do głębokiego gruntowania.

Pojemność L
9.79
9.79
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Czas realizacji zamówienia do 5 dni
Cena przesyłki 20
Paczkomaty InPost 20
Kurier 35
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienia telefoniczne: +48 505 785 328

Zostaw telefon

Właściwości:

Preparat gruntujący EXTRA GRUNT jest bezwonny, niepalny, nie zawiera rozpuszczalników. Po wyschnięciu tworzy powłokę, zwiększającą przyczepność mas klejowych i innych mas nawierzchniowych do powierzchni, podnosi odporność na zarysowania oraz reguluje chłonność podłoża i wymianę pary wodnej. Obniża zużycie farb do wymalowań.

Zastosowanie:

Preparat EXTRA GRUNT to nowoczesny środek do gruntowania podłoży o dużej chłonności i porowatości, łączący w sobie cechy zwykłego środka do gruntowania i środka do głębokiego gruntowania. W efekcie stosowanie gruntu pozwala na uzyskanie efektu wzmocnienia i uszczelnienia zarówno powierzchni jak i wnętrza porów materiału budowlanego. Szczególnie polecany do gruntowania płyt kartonowo-gipsowych, betonu, gazobetonu, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych pod farby, kleje, gładzie gipsowe i inne powłoki wyrównujące

Sposób użycia:

Preparat stosuje się jednorazowo w postaci nierozcieńczonej. Dobrze wymieszany preparat należy nanosić równomiernie na podłoże pędzlem, wałkiem malarskim lub natryskiem dbając o jego równomierne rozprowadzenie. Na podłożach bardzo chłonnych można powtórzyć gruntowanie na wilgotnym jeszcze podłożu. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej 5°C. Czas wysychania: od 6 do 4h.

Przechowywanie:

Preparat należy przechowywać w pomieszczeniach nienasłonecznionych, chronić przed zamarzaniem. Preparat należy zużyć 12 miesięcy od daty produkcji.

Wydajność:

Wydajność preparatu jest uzależniona od stopnia chłonności podłoża, średnio 1 litr wystarcza na zagruntowanie 7-10 m2 powierzchni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie